Вентилятор Europlast AKM250 представляє собою напівпромисловий відцентровий вентилятор високого тиску, вироблений латвійською компанією Europlast. Вентилятори високого тиску (ВВТ) — це вентилятори, конструкція яких призначена для переміщення великих обсягів повітряного потоку через повітропроводи з великим аеродинамічним опором. Вирізною особливістю таких вентиляторів є збільшений діаметр і менша ширина лопаток робочого колеса. Високой тиск всередині корпусу потребує збільшеної міцності конструкції. Для цього при виготовленні використовується метал більшої товщини. Вентилятори з максимальними значеннями виготовляються з литим корпусом, який здатен витримати високий робочий тиск. Відцентрові вентилятори високого тиску незамінні при необхідності транспортувати повітряний потік по складній системі каналів з великим числом поворотів, решіток тощо. Приміняються з метою видалення відпрацьованого повітря або будь-яких інших газо-повітряних сумішей з приміщень різного типу.
| EAN | 4750492217504 |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Габарити (Ш х В х Г) | 345 х 389 х 230 мм |
| Монтажна висота | 250 мм |
| Максимальна температура повітря (°С) | 75 |
| Вага (кг) | 5 |
| Колір | Сірий |
| Призначення вентилятора | Напівпромисловий |
| Монтажна ширина | 250 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип | Високого тиску |
| Спосіб установки | Канальний |
| Максимальна споживана потужність (Вт) | 162 |
| Продуктивність (м³/год) | 1008 |
| Клас захисту вентилятора | IP44 |
| Клас захисту клемної коробки | IP55 |
| Діаметр повітропроводу (мм) | 250 |
| Електроживлення (В) | 220 |
| Частота (Гц) | 50 |
| Струм (А) | 0.71 |
| Швидкість обертання (об/хв) | 2518 |
| Рівень шуму (дБ) | 68 |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантіі від виробника |
Супутні товари
Канальний вентилятор Binetti FDC-125M
Вентилятор Binetti FDC-125M представляє собою канальний вентилятор високого тиску з серії CM. Металевий корпус. Центробіжний вентилятор з загнутими назад лопатками
Канальний вентилятор Binetti FDP-125ECT з двигуном EC Turbo
FDP-125ECT – Канальний вентилятор з ЕС-двигуном Binetti FDP-125ECT відрізняється компактністю, потужністю і енергоефективністю. Вентилятор має сучасний ЕС-двигун, який забезпечує плавне
Канальний вентилятор Binetti FDC-150M
Вентилятор Binetti FDC-150M представляє собою канальний вентилятор високого тиску з серії CM. Металевий корпус. Центробіжний вентилятор з загнутими назад лопатками
Канальний вентилятор Binetti FDC-200M
Вентилятор Binetti FDC-200M представляє собою канальний вентилятор високого тиску з серії CM. Металевий корпус. Центробіжний вентилятор з загнутими назад лопатками
Канальний вентилятор Binetti FDC-250MK
Вентилятор Binetti FDC-250MK представляє собою канальний вентилятор високого тиску з серії CM. Металевий корпус. Центробіжний вентилятор з загнутими назад лопатками
Канальний вентилятор Binetti FDP-250
Вентилятор Binetti FDP-250 предсталяє собою канальний вентилятор для круглих повітропроводів серії Prima. Його використовують в припливно-витяжних системах вентиляції, які потребують
Канальний вентилятор Binetti FDP-315
Вентилятор Binetti FDP-315 предсталяє собою канальний вентилятор для круглих повітропроводів серії Prima. Його використовують в припливно-витяжних системах вентиляції, які потребують
Канальний вентилятор Europlast AKM315
Вентилятор Europlast AKM315 представляє собою напівпромисловий відцентровий вентилятор високого тиску, вироблений латвійською компанією Europlast. Вентилятори високого тиску (ВВТ) — це













Відгуки
Відгуків немає, поки що.