Опис
Кондиціонер інверторний Mitsubishi Heavy SRK20ZS-W / SRC20ZS-W – настінний кондиціонер інверторного типу, серія: Преміум (Premium), модель Pure White. Абсолютно нова модель 2020 року. Клас енергоефективності А ++. Потужність охолодження / обігрів – 2,00 кВт / 3,00 кВт, площа обслуговування ≈ 25 м². Нова модель 2020 року, оновлений дизайн. Вдосконалений пульт управління. Люмінесцентні кнопки, функція самоочищення, перезапуску. У даній моделі доданий: Тижневий програматор 24-х годинний, 4-а швидкість вентилятора внутрішнього блоку. Виробництво Таїланд. Гарантія 36 місяців.
Додаткова інформація
| Нічний | Так |
|---|---|
| Діаметр труб (рід.) | 6.35 мм |
| Діаметр труб (газ) | 9.52 мм |
| Автоматичний | Так |
| Дисплей | Електронний |
| Вентилятор | Так |
| Серія | ZS-W |
| Бренд | Mitsubishi Heavy |
| Вага внутрішнього блоку нетто, кг | 9.5 |
| Розміри (ШхВхГ) внутр. блоку/упаковки | 870 х 290 х 230 мм |
| Інвертор | Так |
| Авторестарт | Так |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Охолодження | Так |
| Пульт ДУ | Бездротовий ІЧ |
| Іонізатор | Ні |
| Обігрів | Так |
| Тип | Внутрішній блок мульти-спліт системи |
| Самодіагностика | Так |
| Самоочищення | Так |
| Осушення | Так |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Площа приміщення, м² | 15 – 20 |
| Таймер | Так |
| Очищення поповітря | Так |
| Надтихий (до 20 дБ) | Так |
| Потужність в режимі обігріву (кВт) | 2.7 |
| Потужність в режимі охолодження (кВт) | 2.0 |
| Витрата повітря внутрішнього блоку, м3/г | 558 / 420 / 354 / 300 |
| Робота за мінусової температури | до -15 ° С |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 34 / 25 / 22 / 19 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Фільтри | Антиалергенний, Фотокаталітичний |
| Приєднувані зовнішні блоки | SCM40ZS-S, SCM45ZS-S, SCM50ZS-S, SCM60ZM-S, SCM71ZM-S, SCM80ZM-S, SCM100ZM-S, SCM125ZM-S |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Mitsubishi Heavy Industries SRK20ZS-W” Скасувати коментар
Супутні товари
Опора підлогова антивібраційний ANSER 500мм
2 730,00 ₴
Опора підлогова антивібраційний ANSER 250мм
2 730,00 ₴
Рекуператор SmartStream Standart 160 Ø (внутрішній)
9 500,00 ₴
Рекуператор SmartStream Air Q 160 Ø (внутрішній)
11 000,00 ₴
Під стельовий кондиціонер Daikin FUA100/RZASG100MV1
356 780,00 ₴














Відгуки
Відгуків немає, поки що.