Кондиціонер Mitsushito SMK/SMC35LIG2
31 150,00 ₴
Настінний кондиціонер Mitsushito SMK/SMC35VIG2
26 656,00 ₴
Опис
Cерія інверторної спліт-системи VIG2 забезпечує комфортний клімат у приміщенні без шкоди екології. Клас енергоефективності А ++. Модель Mitsushito SMK/SMC26VIG2 об’єднує в собі якісну збірку, інноваційний дизайн і високу потужність кондиціонера при мінімальних енергозатратах. Інверторний компресор забезпечує ефективне управління параметрами системи з економією електроенергії. Оновлений пульт ДУ з функціями «WiFi» та “I-FEEL” створює нові можливості управління кліматом у будинку. Фільтр «Холодна плазма» нейтралізує хвороботворні мікроорганізми у приміщенні. Режим «+ 8° C Heating Mode» забезпечує підтримку температури в режимі + 8° C. Працюють на охолодження до + 43° C і на обігрів до -15° C
Додаткова інформація
| Нічний | Так |
|---|---|
| Діаметр труб (рід.) | 6 мм |
| Діаметр труб (газ) | 9.52 мм |
| Вага внутрішнього блоку нетто, кг | 8.5 / 9.6 кг |
| Вага зовнішнього блоку нетто (кг) | 21 / 23 кг |
| Автоматичний | Так |
| Дисплей | LED |
| Вентилятор | Так |
| Діапазон зовнішньої робочої температури, ° С | от -15 до +50 / от -25 до +30 |
| Авторозморожування | Так |
| Серія | VIG2 |
| Бренд | Mitsushito |
| Інвертор | Так |
| Авторестарт | Так |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити (ВхШхГ) внутр. блоку (см) | 713×270×195 / 763×350×270 |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт ДУ | Бездротовий ІЧ |
| Іонізатор | Так |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 м |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 м |
| Обігрів | Так |
| Тип | Спліт-система, Кондиціонери Настінні, Кондиціонери Настінні Inverter |
| Самодіагностика | Так |
| Самоочищення | Ні |
| Осушення | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Турборежим | Так |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
Тип компресораІнвертор: Тихий, економний, обігрів до −15°C. Звичайний: Доступний за ціною, ON/OFF, обігрів до −7°C. | Інверторний |
| Кабель електроживлення | 3 х 1.5 мм² |
| Таймер | Так |
| Управління | Пульт ДК, Wi-Fi (вбудований) |
| Очищення поповітря | Так |
| Потужність в режимі обігріву (кВт) | 2.85 |
| Потужність в режимі охолодження (кВт) | 2.65 |
| Витрата повітря внутрішнього блоку, м3/г | 470 / 440 / 420 / 390 |
| Робота за мінусової температури | до -15 ° С |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 50 |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 38 / 36 / 31 / 25 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Фільтри | Пиловловлюючий |
| Тип фреону | R32 |
| Електроживлення (Ф / В / Гц) | 1 / 220-240 / 50 |
| Енергоефективність EER/COP | 3.8 / 4.2 |
| Енергоефективність сезонна SEER / SCOP | 6.10 / 4.00 |
| Функція Wi-Fi ready | Так |
| Функція iFeel | Так |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Спліт-система Mitsushito SMK/SMC26VIG2” Скасувати коментар
Супутні товари
Опора підлогова антивібраційний ANSER 600мм
2 960,00 ₴
Опора підлогова антивібраційний ANSER 250мм
2 730,00 ₴
Опора підлогова антивібраційний ANSER 250мм
2 730,00 ₴
Опора підлогова антивібраційний ANSER 150мм
1 595,00 ₴
Рекуператор SmartStream Standart 160 Ø (зовнішній)
9 500,00 ₴
Під стельовий кондиціонер Daikin FUA100/RZASG100MV1
356 780,00 ₴















Відгуки
Відгуків немає, поки що.