Спліт-система Mitsushito SMK/SMC26VIG2
24 475,00 ₴
Спліт-система Mitsushito SMK/SMC53VIG2
34 933,00 ₴
Настінний кондиціонер Mitsushito SMK/SMC35VIG2
26 656,00 ₴
Артикул:
Невідомо
Категорія: Касетні кондиціонери
Опис
Cерія інверторної спліт-системи VIG2 забезпечує комфортний клімат у приміщенні без шкоди екології. Клас енергоефективності А ++. Модель Mitsushito SMK/SMC35VIG2 об’єднує в собі якісну збірку, інноваційний дизайн і високу потужність кондиціонера при мінімальних енергозатратах. Інверторний компресор забезпечує ефективне управління параметрами системи з економією електроенергії. Оновлений пульт ДУ з функціями «WiFi» та “I-FEEL” створює нові можливості управління кліматом у будинку. Фільтр «Холодна плазма» нейтралізує хвороботворні мікроорганізми у приміщенні. Режим «+ 8° C Heating Mode» забезпечує підтримку температури в режимі + 8° C. Працюють на охолодження до + 43° C і на обігрів до -15° C
Додаткова інформація
| Нічний | Так |
|---|---|
| Діаметр труб (рід.) | 6.35 |
| Діаметр труб (газ) | 12.7 мм |
| Автоматичний | Так |
| Дисплей | LED |
| Серія | VIG2 |
| Вага внутрішнього блоку нетто, кг | 11 |
| Розміри (ШхВхГ) внутр. блоку/упаковки | 845 х 289 х 209 мм |
| Розміри (ШхВхГ) зовн. блоку | 732 х 555 х 330 мм |
| Інвертор | Так |
| Авторестарт | Так |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Охолодження | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт ДУ | Бездротовий ІЧ |
| Іонізатор | Так |
| Обігрів | Так |
| Тип | Спліт-система, Кондиціонери Настінні |
| Самодіагностика | Так |
| Самоочищення | Ні |
| Осушення | Так |
| Турборежим | Так |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
Тип компресораІнвертор: Тихий, економний, обігрів до −15°C. Звичайний: Доступний за ціною, ON/OFF, обігрів до −7°C. | Інверторний |
| Кабель електроживлення | 3 х 2.5 мм² |
| Площа приміщення, м² | 25 – 35 |
| Таймер | Так |
| Міжблочний кабель | 6 х 1.5 мм² |
| Потужність в режимі обігріву (кВт) | 3,81 |
| Потужність в режимі охолодження (кВт) | 3.5 |
| Споживана потужність (холод), Вт | 3500 |
| Споживана потужність (тепло), Вт | 3810 |
| Витрата повітря внутрішнього блоку, м3/г | 780 / 650 / 500 |
| Робота за мінусової температури | до -15 ° С |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 56 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип фреону | R32 |
| Електроживлення (Ф / В / Гц) | 1 / 220-240 / 50 |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Настінний кондиціонер Mitsushito SMK/SMC35VIG2” Скасувати коментар
Супутні товари
Кронштейн підлоговий модульний (оцинкована сталь 400х800)
3 300,00 ₴
Рекуператор SmartStream Classic 160 Ø (внутрішній)
7 500,00 ₴
Рекуператор SmartStream Standart 160 Ø (внутрішній)
9 500,00 ₴
Рекуператор SmartStream Air Q 160 Ø (внутрішній)
11 000,00 ₴
Рекуператор SmartStream Air Q 160 Ø (зовнішній)
11 000,00 ₴
Кондиціонер Digital DAC-CT36CH (71096)
53 770,00 ₴















Відгуки
Відгуків немає, поки що.