Інверторний кондиціонер Mitsushito серії SMK/SMC35LIG2 Преміальна серія інверторної спліт-системи LIG2 забезпечує комфортний клімат у приміщенні без шкоди екології. Модель поєднує в собі якісну збірку, інноваційний дизайн та високу продуктивність кондиціонера за мінімальних енерговитрат. Інверторний компресор забезпечує ефективне керування параметрами системи з економією електроенергії. Оновлений пульт дистанційного керування з функцією «I FEEL» створює нові можливості управління клімату в будинку. Фільтр «Холодна плазма» нейтралізує хвороботворні мікроорганізми у приміщенні. Режим “+8°C Heating Mode” забезпечує підтримання температури в режимі +8°C. Ключові характеристики серії Mitsushito LIG2: ЕКОЛОГІЧНІ. Фреон типу R32. На 5% – збільшення енергоефективності кондиціонера. ЕКОНОМІЧНІ. Клас енергоефективності А++ свідчить про надвисоку енергоефективності пристрою за мінімального споживання електроенергії. ДБАЙЛИВІ. Технологія Cold Plasma насичує повітря активними іонами кисню та водню, що знищує бактерії, віруси та неприємні запахи. САМОСТІЙНІ. У режимі Heating Mode здатні підтримувати температуру +8°С, що збереже житло від заморозків на період вашої відсутності. ЧУТЛИВІ. Функція I Feel вимірює температуру навколо пультадистанційного керування, щоб у всьому будинку була однакова температура. СУЧАСНІ. Функція дистанційного керування через мережу WIFIдозволить створити комфортні умови вдома ще до вашого повернення УНІВЕРСАЛЬНІ. Інверторний компресор дозволяє використовувати кондиціонер на охолодження (-15С~+50С) та для обігріву (-25С~+30С). ПРОСУНУТІ. Використання електронного ТРВ. Точна підтримка заданої температури. НАДІЙНІ. Імпульсний трансформатор SMPS. Захист кондиціонера від перепаду напруги. ЕФЕКТИВНІ. Використання дворядного теплообмінника. Збільшення ефективної площі теплообміну та покращення енергоефективності. СТІЙКІ. Присутність підігріву картера компресора та піддону.Захист від обмерзання зовнішнього блоку та легкий запуск узимку.
| Нічний | Так |
|---|---|
| Діаметр труб (рід.) | 6.35 мм |
| Діаметр труб (газ) | 12.7 мм |
| Автоматичний | Так |
| Дисплей | LED |
| Вентилятор | Так |
| Серія | LIG2 |
| Вага внутрішнього блоку нетто, кг | 11 |
| Вага зовнішнього блоку нетто (кг) | 24 |
| Розміри (ШхВхГ) внутр. блоку/упаковки | 845 х 289 х 209 мм |
| Розміри (ШхВхГ) зовн. блоку | 732 х 555 х 330 мм |
| Інвертор | Так |
| Авторестарт | Так |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Охолодження | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт ДУ | Бездротовий ІЧ |
| Іонізатор | Так |
| Обігрів | Так |
| Тип | Спліт-система, Кондиціонери Настінні |
| Самодіагностика | Так |
| Самоочищення | Ні |
| Осушення | Так |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
Тип компресораІнвертор: Тихий, економний, обігрів до −15°C. Звичайний: Доступний за ціною, ON/OFF, обігрів до −7°C. | Інверторний |
| Кабель електроживлення | 3 х 2.5 мм² |
| Площа приміщення, м² | 25 – 35 |
| Таймер | Так |
| Міжблочний кабель | 6 х 1.5 мм² |
| Турборежим | Так |
| Очищення поповітря | Так |
| Потужність в режимі обігріву (кВт) | 3,8 |
| Потужність в режимі охолодження (кВт) | 3,5 |
| Споживана потужність (холод), Вт | 1900 |
| Споживана потужність (тепло), Вт | 1900 |
| Витрата повітря внутрішнього блоку, м3/г | 780 / 650 / 500 |
| Робота за мінусової температури | до -25 ° С |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 56 |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 42 / 37 / 33 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Фільтри | Пиловловлюючий, Фотокаталітичний |
| Тип фреону | R32 |
| Електроживлення (Ф / В / Гц) | 1 / 220-240 / 50 |














Відгуки
Відгуків немає, поки що.