Кондиціонер Daikin FTXJ25AS/RXJ25A Emura 3
Основні характеристики
Чому обрати Daikin?
Основні характеристики:
- Дизайн, який говорить сам за себе!
- Один дизайн у 3-х кольорах: сніжно-білий, срібний, матрово-чорний.
- Тиха робота зовнішнього блоку
- Недільний таймер режиму Econo
- Дистанційний моніторинг
- Значення сезонної ефективності до A+++ у режимі охолодження і нагрівання.
Детальніше про функції:
- Охолодження: швидко знижує температуру в приміщенні.
- Обігрів: ефективно обігріває приміщення навіть у холодну пору року.
- Осушення: знижує вологість, запобігаючи появі цвілі та грибка.
- Вентиляція: забезпечує циркуляцію повітря без зміни температури.
- Очищення повітря: усуває пил, алергени та неприємні запахи.
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 0,56 / Тепло: 0,56 |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 8,74 A+++ |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 5.15 A+++ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 57 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб – min/max | 19/25/40 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 734x954x408 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 305x900x212 |
| Розмір приміщення, м² | 25 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 2,5 (1,3 – 3,2) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 680 |
| Мінімальний шум внутрішнього блоку, Дб | 19 |
| Колір | Срібло |
| Енергоефективність у режимі охолодження (EER) | 4,46 |
| Енергоефективність в режимі нагрівання (COP) | 4,46 |
Додаткова інформація:
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | від -20°C до +24°C |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | від -10°C до +50°C |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Режим сну | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Daikin |
| Країна бренду | Японія |
| Країна виробник | Турція/Чехія |
| Офіційна гарантія | 3 роки |
| Синоніми назви | FTXJ 25 AW / RXJ 25 A |