Кондиціонер Daikin FTXJ25AS/RXJ25A Emura 3
Для приміщення площею
Колір
Артикул: 299229-1 Категорія:
Опис
Основні характеристики
Чому обрати Daikin?
Основні характеристики:
  • Дизайн, який говорить сам за себе!
  • Один дизайн у 3-х кольорах: сніжно-білий, срібний, матрово-чорний.
  • Тиха робота зовнішнього блоку
  • Недільний таймер режиму Econo
  • Дистанційний моніторинг
  • Значення сезонної ефективності до A+++ у режимі охолодження і нагрівання.
Детальніше про функції:
  • Охолодження: швидко знижує температуру в приміщенні.
  • Обігрів: ефективно обігріває приміщення навіть у холодну пору року.
  • Осушення: знижує вологість, запобігаючи появі цвілі та грибка.
  • Вентиляція: забезпечує циркуляцію повітря без зміни температури.
  • Очищення повітря: усуває пил, алергени та неприємні запахи.
Основні характеристики:
Тип фреону (холодоагент)R32
Споживана потужність, кВтХолод: 0,56 / Тепло: 0,56
Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження)8,74 A+++
Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів)5.15 A+++
Рівень шуму зовнішнього блоку Дб57
Рівень шуму внутрішнього блоку Дб – min/max19/25/40
Розміри зовнішнього блоку, мм734x954x408
Розміри внутрішнього блоку, мм305x900x212
Розмір приміщення, м²25
Повітряпродуктивність, м³/год680
Мінімальний шум внутрішнього блоку, Дб19
КолірСрібло
Енергоефективність у режимі охолодження (EER)4,46
Енергоефективність в режимі нагрівання (COP)4,46
Додаткова інформація:
Діапазон зовнішніх температур на обігріввід -20°C до +24°C
Діапазон зовнішніх температур на охолодженнявід -10°C до +50°C
Інверторне керуваннятак
Адаптація до низької температуритак
Автоматичний перезапусктак
Режим снутак
Самодіагностикатак
Таймер увімкнення-вимкненнятак
Пульт ДУтак
Марка компресораDaikin
Країна брендуЯпонія
Країна виробникТурція/Чехія
Офіційна гарантія3 роки
Синоніми назвиFTXJ 25 AW / RXJ 25 A
Максимальна довжина магістралі, м20
Максимальний перепад висоти, м15
⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм)9,5
⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм)6,35
Додаткова інформація
Бренд
Колір
Датчик рухуЄ
Країна реєстрації брендуЯпонія
Країна виробникЄвропейський Союз
WI-FI модульДає можливості керувати віддалено за допомогую смартфона, планшетаТАК
Відгуки
Відгуків немає, поки що.