Кондиціонери

Кондиціонери Daikin: плюси та мінуси

кондиціонери Daikin

Кондиціонери Daikin відомі своєю високою якістю та надійністю. Вони є одними з найпопулярніших брендів кондиціонерів на ринку. Проте, як і у будь-якого виробника, у Daikin є свої плюси та мінуси, які варто враховувати перед покупкою.

Плюси кондиціонерів Daikin:

 • Якість: Daikin відомий своїми високоякісними продуктами. Їх кондиціонери виготовляються з використанням передових технологій та матеріалів, що забезпечує довговічність та ефективність роботи.
 • Енергоефективність: Багато моделей кондиціонерів Daikin мають високі показники енергоефективності, що дозволяє зменшити споживання електроенергії та знизити рахунки за електрику.
 • Широкий асортимент: Daikin пропонує великий вибір моделей кондиціонерів, що відповідають різним потребам та бюджетам споживачів.

Мінуси кондиціонерів Daikin:

 • Вартість: Кондиціонери Daikin можуть бути трохи дорожчими порівняно з іншими брендами. Однак, ця вартість виправдовується якістю та надійністю продукції.
 • Складність установки: Деякі моделі кондиціонерів Daikin можуть бути складнішими у встановленні порівняно з іншими брендами. Рекомендується звернутися до професіоналів для правильної установки.

Враховуючи плюси та мінуси, кондиціонери Daikin є гідними уваги варіантом для комфортного та ефективного охолодження приміщень. Перед покупкою рекомендується обговорити свої потреби з фахівцем та обрати модель, яка найкраще підходить для вашого приміщення.

Компанія Daikin має виробничі потужності в 11 країнах світу, в тому числі в Європі. У Європі Daikin має чотири заводи:

 • Daikin Europe N.V. (Остенде, Бельгія) – штаб-квартира компанії та завод по виробництву компонентів для кондиціонерів та іншого обладнання.
 • Daikin Czech Republic s.r.o. (Пльзень, Чехія) – завод по виробництву побутових та комерційних кондиціонерів.
 • Daikin Czech Republic s.r.o. (Брно, Чехія) – завод по виробництву компонентів для кондиціонерів та іншого обладнання.
 • Daikin Deutschland GmbH (Гюглінген, Німеччина) – завод по виробництву компонентів для кондиціонерів та іншого обладнання.
 • Daikin Türkiye A.Ş. (Хендек, Туреччина) – завод по виробництву побутових та комерційних кондиціонерів.

Завод Daikin у Пльзені є найбільшим заводом компанії в Європі. Його потужність становить 4 мільйони одиниць кондиціонерів на рік. Завод у Брно спеціалізується на виробництві компонентів для кондиціонерів, таких як компресори, теплообмінники та електроніка. Завод у Гюглінгені також виробляє компоненти для кондиціонерів, а також холодильне обладнання та випарники для систем опалення та вентиляції. Завод у Хендеку виробляє побутові та комерційні кондиціонери.

Daikin також має виробничі потужності в інших країнах світу, в тому числі в Японії, Китаї, Індії, США та Бразилії.

1 відгук з “Кондиціонери Daikin: плюси та мінуси

 1. Олександр Зварич :

  Погане ставлення керівництва заводу до працівників , мала зарплата , не цінять робочих .Мій номер для зв’язку +380635485175 .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *