Mitsubishi Heavy FDTC 25 VH1 (касетний)
33 598,00 ₴
Mitsubishi Heavy FDTC 35 VH1 (касетний)
36 846,00 ₴
Mitsubishi Heavy FDTC 35 VH1 (касетний)
36 846,00 ₴
Артикул:
Невідомо
Категорія: Касетні кондиціонери
Опис
Мульти спліт-система Касетні блоки FDTC-VH1 R32 компанії Mitsubishi Heavy – чудова альтернатива звичайній спліт-системі. Купуючи Касетні блоки FDTC-VH1 R32 для мультисистеми Mitsubishi Heavy, ви отримуєте незаперечні переваги, які дає мультисистема, наприклад: Мінімальний вплив на зовнішній вигляд будівлі. Здатність за допомогою однієї системи охолоджувати декілька приміщень. Безшумна робота кондиціонера. Касетні блоки FDTC-VH1 R32 від мультисистеми Mitsubishi Heavy – відмінне рішення для створення комфортної температури для дому, офісу або виробничого приміщення.
Додаткова інформація
| Вага внутрішнього блоку нетто, кг | 16 |
|---|---|
| Вага зовнішнього блоку нетто (кг) | 34,5 |
| Габарити (ВхШхГ) внутр. блоку (см) | 24,8 х 57 х 57 см |
| Габарити (ВхШхГ) зовн. блоку (см) | 54 х 78(+0,62) х 29 см |
| Основні функції | Осушення |
| Теплопродуктивність, кВт | 5,4 |
| Країна виробник | Японія |
| Напруга | 220-240 В |
| Тип | Касетний |
| Площа приміщення, м² | 35 |
| Споживана потужність (Вт) | 0,98 |
| Холодоагент | R32 |
| Гарантія | 36 місяців від виробника |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Mitsubishi Heavy FDTC 35 VH1 (касетний)” Скасувати коментар
Супутні товари
Опора підлогова антивібраційний ANSER 500мм
2 730,00 ₴
Опора підлогова антивібраційний ANSER 500мм
2 730,00 ₴
Опора підлогова антивібраційний ANSER 250мм
2 730,00 ₴
Чохол cервісний Anser Q- 537 L
650,00 ₴
Рекуператор SmartStream Classic 160 Ø (внутрішній)
7 500,00 ₴
Рекуператор SmartStream Standart 160 Ø (внутрішній)
9 500,00 ₴
Рекуператор SmartStream Air Q 160 Ø (внутрішній)
11 000,00 ₴













Відгуки
Відгуків немає, поки що.