“Під стельовий кондиціонер Daikin FUA100/RZASG100MV1” додано до кошика. Переглянути кошик
Опис
Cерія інверторної спліт-системи VIG2 забезпечує комфортний клімат у приміщенні без шкоди екології. Клас енергоефективності А ++. Модель Mitsushito SMK/SMC70VIG2 об’єднує в собі якісну збірку, інноваційний дизайн і високу потужність кондиціонера при мінімальних енергозатратах. Інверторний компресор забезпечує ефективне управління параметрами системи з економією електроенергії. Оновлений пульт ДУ з функціями «WiFi» та “I-FEEL” створює нові можливості управління кліматом у будинку. Фільтр «Холодна плазма» нейтралізує хвороботворні мікроорганізми у приміщенні. Режим «+ 8° C Heating Mode» забезпечує підтримку температури в режимі + 8° C. Працюють на охолодження до + 43° C і на обігрів до -15° C
Додаткова інформація
| Нічний | Так |
|---|---|
| Діаметр труб (рід.) | 6 мм |
| Діаметр труб (газ) | φ12 |
| Вага внутрішнього блоку нетто, кг | 12.7 / 15.2 |
| Автоматичний | Так |
| Вентилятор | Так |
| Дисплей | LED |
| Серія | VIG2 |
| Інвертор | Так |
| Авторестарт | Так |
| Розміри (ШхВхГ) внутр. блоку/упаковки | 970×300×224 мм / 1025×378×304 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт ДУ | Бездротовий ІЧ |
| Розміри (ШхВхГ) зовн. блоку/упаковки | 873×555×376 мм / 951×431×620 мм |
| Обігрів | Так |
| Тип | Спліт-система |
| Самодіагностика | Так |
| Самоочищення | Ні |
| Осушення | Так |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
Тип компресораІнвертор: Тихий, економний, обігрів до −15°C. Звичайний: Доступний за ціною, ON/OFF, обігрів до −7°C. | Інверторний |
| Кабель електроживлення | 3 х 2.5 мм² |
| Площа приміщення, м² | 56 – 75 |
| Таймер | Так |
| Міжблочний кабель | 6 х 1.5 мм² |
| Турборежим | Так |
| Очищення поповітря | Так |
| Потужність в режимі обігріву (кВт) | 6.2 |
| Потужність в режимі охолодження (кВт) | 6.155 |
| Витрата повітря внутрішнього блоку, м3/г | 900 / 800 / 700 |
| Робота за мінусової температури | до -15 ° С |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 67 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Фільтри | Пиловловлюючий, Фотокаталітичний |
| Тип фреону | R32 |
| Електроживлення (Ф / В / Гц) | 1 / 220-240 / 50 |
| Енергоефективність EER/COP | 3.21 / 3.65 |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Спліт-система Mitsushito SMK/SMC70VIG2” Скасувати коментар
Супутні товари
Опора підлогова антивібраційний ANSER 600мм
2 960,00 ₴
Опора підлогова антивібраційний ANSER 450мм
2 505,00 ₴
Кронштейн підлоговий модульний (оцинкована сталь 490х990)
3 500,00 ₴
Рекуператор SmartStream Classic 160 Ø (внутрішній)
7 500,00 ₴
Рекуператор SmartStream Standart 160 Ø (внутрішній)
9 500,00 ₴
Рекуператор SmartStream Air Q 160 Ø (зовнішній)
11 000,00 ₴














Відгуки
Відгуків немає, поки що.