“Під стельовий кондиціонер Daikin FUA71/RZASG71MV1” додано до кошика. Переглянути кошик
Провітрювач з термостатом Europlast Е-extra SPKT125
4 291,00 ₴
Артикул:
Невідомо
Категорія: Касетні кондиціонери
Опис
Провітрювач SPKT125 використовується для переміщення теплого повітря. Термостат включає вентилятор, який направляє тепле повітря в сусіднє приміщення або виводить його назовні. Вентилятор виключиться, коли температура в приміщенні з джерелом тепла знизиться. Бажана температура встановлюється згідно зі шкалою, вказанною на термостаті. Робочий діапазон термостата складає від 10 до 30°С. Пристрій оснащений зворотним клапаном, який забезпечує подачу повітря тільки в одному напрямку. Вентилятор додатково оснащений двома кульковими підшипниками для електромотора.
Додаткова інформація
| EAN | 4750492010914 |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Форма | Квадратна |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Габарити (Ш х В х Г) | 190 х 190 х 235 мм |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага (кг) | 0.90 |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Високоякісний пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Стінний провітрювач |
| Енергоспоживання | 10 Вт |
| Джерело живлення | 230 В, 50 Гц |
| Швидкість обертання (об/хв) | 1500 |
| Продуктивність (м³/год) | 105 |
| Діаметр повітропроводу (мм) | 125 |
| Температура навколишнього середовища ( °C) | от +5 до +40 |
| Частота (Гц) | 50 |
| Рівень шуму (дБ) | 30 |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантіі від виробника |
| Особливості конструкції | Термостат |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Провітрювач з термостатом Europlast Е-extra SPKT125” Скасувати коментар
Супутні товари
Опора підлогова антивібраційний ANSER 600мм
2 960,00 ₴
Опора підлогова антивібраційний ANSER 500мм
2 730,00 ₴
Опора підлогова антивібраційний ANSER 450мм
2 505,00 ₴
Кронштейн підлоговий модульний (оцинкована сталь 400х800)
3 300,00 ₴
Рекуператор SmartStream Classic 160 Ø (внутрішній) чорний
7 500,00 ₴
Рекуператор SmartStream Standart 160 Ø (внутрішній)
9 500,00 ₴













Відгуки
Відгуків немає, поки що.