Кондиціонер Mitsushito CGK60HIRS1/UGC60HIS1
166 875,00 ₴
Касетні кондиціонери Mitsushito серії CGK типу INVERTER . Касетні кондиціонери інверторного типу відрізняються від інших високими показниками енергоефективності (на охолодження клас «А++», на обігрів – «А+»). Устаткування оснащене потужним дренажним насосом, що йде в комплекті з кондиціонером. Завдяки високим енергозберігаючим показникам обладнання дозволяє заощадити кошти. Модельний ряд касетних блоків ТМ Mitsushito серії CGK складає 6 моделей продуктивністю від 7 до 16 кВт на охолодження та від 8 до 17 кВт на обігрів. Живлення всіх касетних блоків проводиться від мережі 220В, але моделі кондиціонерів у типорозмірах 48 та 60 працюють із трифазними зовнішніми блоками. Обладнання цього типу часто використовується в ресторанах, офісних будівлях, холах, готелях, торгових залах. Це пов’язано з тим, що повітряний потік розподіляється в чотири сторони і дозволяє рівномірно розподілити повітря в приміщенні. Технічні особливості серії: Модельний ряд касетних блоків Mitsushito серії CGK складається з 6 моделей продуктивністю від 7 до 16 кВт на охолодження і від 8 до 16,5кВт на обігрів. Електроживлення всіх касетних блоків проводиться від мережі 220В, при цьому моделі в типорозмірах 36, 48 і 60 працюють з трифазними зовнішніми блоками. Вбудований дренажний насос надійно видаляє конденсовану воду в безпечне місце (підйом рідини до 1,1 м). Довжина фреонової магістралі (30-50 м) і допустимий перепад висоти між внутрішнім і зовнішнім блоком набагато більший, ніж у моделей побутових серій (15-30 м). Панель, що легко знімається, забезпечує зручний доступ до пилового фільтра. Пульт дротовий. Бездротовий ІЧ – опція. Завдяки своїй конструкції, касетний внутрішній блок Mitsushito займає всього 26-34 см стельового простору, що робить кондиціонер практично непомітним.
| Нічний | Так |
|---|---|
| Діаметр труб (рід.) | 9.52 мм |
| Діаметр труб (газ) | 15.9 мм |
| Автоматичний | Так |
| Вентилятор | Так |
| Діапазон зовнішньої робочої температури, ° С | від -15 до +48 / від -20 до +24 |
| Серія | CGK |
| Бренд | Mitsushito |
| Вага внутрішнього блоку нетто, кг | 42 |
| Вага зовнішнього блоку нетто (кг) | 100 |
| Габарити (ВхШхГ) внутр. блоку (см) | 95 × 95 × 29 |
| Габарити (ВхШхГ) зовн. блоку (см) | 82 х 94 х 46 |
| Інвертор | Так |
| Авторестарт | Так |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Охолодження | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт ДУ | Дротовий, Бездротовий ІЧ |
| Іонізатор | Ні |
| Макс. довжина магістралі, м | 30 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 15 |
| Обігрів | Так |
| Клас енергоэфективності | А |
| Тип | Касетний |
| Самодіагностика | Так |
| Осушення | Так |
| Тип установки внутрішнього блоку | Стельовий |
| Кабель електроживлення | 3 х 1.0 мм² |
| Площа приміщення, м² | 160 – 180 |
| Таймер | Так |
| Міжблочний кабель | 3 х 1.5 мм² |
| Потужність в режимі обігріву (кВт) | 17.0 |
| Потужність в режимі охолодження (кВт) | 17.0 |
| Споживана потужність (холод), Вт | 2180 |
| Споживана потужність (тепло), Вт | 2210 |
| Витрата повітря внутрішнього блоку, м3/г | 1400/1350/1200/800 |
| Робота за мінусової температури | до -20 ° С |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 52 |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 47/46/42/38 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Фільтри | Пиловловлюючий |
| Тип фреону | R410A |
| Електроживлення (Ф / В / Гц) | 1 / 220-240 / 50 |
| Енергоефективність EER/COP | 3,11/3,72 |













Відгуки
Відгуків немає, поки що.