Назад до продуктів
Mitsubishi Heavy Industries SCM125ZM-S
192 463,00 ₴
Кондиціонер Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC60ZSX-W
121 085,00 ₴
Артикул:
Невідомо
Категорія: Касетні кондиціонери
Опис
Inverter Mitsubishi Heavy SRK / SRC-ZSX-W серія DELUXE на R32 1. Показник енергоефективності А +++;2. Рекордно низький рівень шуму роботи зовнішнього і внутрішнього блоків (min – 19 дБ);3. Антіалергенна система фільтрації, функція самоочищення;4. Діапазон робочих температур -20С до + 43С, чергове опалення;5. Внутрішні блоки сумісні з мультіспліт системами серії ZS-W (60-125).
Додаткова інформація
| Діаметр труб (рід.) | 6.35 мм |
|---|---|
| Діаметр труб (газ) | 12.7 мм |
| Вага зовнішнього блоку нетто (кг) | 45 |
| Діапазон зовнішньої робочої температури, ° С | від -15 до +46 / від -20 до +24 |
| Серія | ZSX-W |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Розміри (ШхВхГ) зовн. блоку/упаковки | 640 х 800 (+71) х 290 мм. |
| Напруга | 220-240 В, 50 Гц |
| Клас енергоэфективності | А+++ / А++ |
| Максимальний струм, А | 15 |
| Тип | Спліт-система |
| Міжблочний кабель | 4 х 1.5 кв мм |
| Потужність в режимі обігріву (кВт) | 6.8 |
| Потужність в режимі охолодження (кВт) | 6.0 |
| Споживана потужність (холод), Вт | 1710 |
| Споживана потужність (тепло), Вт | 1650 |
| Витрата повітря внутрішнього блоку, м3/г | 16.3/13.4/8.9/5.4 |
| Максимальний перепад висот між внутр. блоками | 20 м |
| Сумарна довжина магістралей | 30 м |
| Витрата повітря зовнішнього блоку, м3/ч | 4150 / 3900 |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 52 / 53 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип фреону | R32 / 1.3 кг |
| Енергоефективність EER/COP | 3.57 / 4.12 |
| Енергоефективність сезонна SEER / SCOP | 7.80 / 4.70 |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Кондиціонер Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC60ZSX-W” Скасувати коментар
Супутні товари
Опора підлогова антивібраційний ANSER 600мм
2 960,00 ₴
Опора підлогова антивібраційний ANSER 500мм
2 730,00 ₴
Опора підлогова антивібраційний ANSER 150мм
1 595,00 ₴
Кронштейн підлоговий модульний (оцинкована сталь 400х800)
3 300,00 ₴
Рекуператор SmartStream Standart 160 Ø (внутрішній)
9 500,00 ₴













Відгуки
Відгуків немає, поки що.