Витяжний вентилятор Europlast E-extra EE120 (Ø120mm)
1 188,00 ₴
Побутові витяжні вентилятори серії EE виробництва EUROPLAST ефективні, прості в установці та експлуатації. Корпус вентилятора та передні грати виготовлені з високоякісного міцного АБС-пластику, стійкого до температури та ультрафіолетових променів. У нашому асортименті є можливість вибрати те, що вам потрібно з ряду типорозмірів, які можна підключити до круглих повітроводів 100, 120, 125 і 150мм. Також можна вибирати з різних функціональних модифікацій, від простого вентилятора до вентилятора з таймером та датчиком вологості. Вентилятори виробництва EUROPLAST безпечні, оскільки їхній двигун оснащений тепловим запобіжником. Для забезпечення захисту від зворотного потоку повітря до приміщення ми рекомендуємо обладнати вентилятор клапаном серії EUROPLAST EEV.
| EAN | 84145100 |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Габарити (Ш х В х Г) | 165 х 165 х 96 мм |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага (кг) | 0.44 |
| Колір | Білий |
| Призначення вентилятора | Для ванних кімнат і санітарних вузлів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна споживана потужність (Вт) | 16 |
| Продуктивність (м³/год) | 150 |
| Клас захисту вентилятора | IPX4 |
| Клас ізоляції | II |
| Діаметр повітропроводу (мм) | Ø120mm |
| Електроживлення (В) | 220-230 |
| Частота (Гц) | 50 |
| Діаметр труби, мм | Ø120mm |
| Принцип роботи | Осьовий |
| Тип монтажу | Накладний (настінний / стельовий) |
| Швидкість обертання (об/хв) | 2360 |
| Рівень шуму (дБ) | 36 |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантіі від виробника |














Відгуки
Відгуків немає, поки що.