Бездротовий пульт керування Mitsubishi Heavy RCN-K-E2
5 118,00 ₴
Mitsubishi Heavy RCN-K-E2 – це бездротовий пульт керування сумісний із внутрішніми блоками моделі FDK. Для його використання необхідно вмонтувати в кутку панелі кондиціонера ІЧ-приймач (монтаж можливий у будь-який кут панелі). Спеціальна схема захисту від перешкод може активуватись, коли перешкоди від інших електричних пристроїв заважають роботі пульта дистанційного керування. За допомогою функції резервного копіювання на блоці приймача кондиціонер можна запускати або зупиняти зі стандартними параметрами без інфрачервоного передавача. Інфрачервоний пульт дистанційного керування RCN-K-E2 пропонує такі функції та індикацію: Увімкнути/вимкнути; Світлодіодний індикатор роботи Значення температури (18-30 °C); Режим роботи (охолодження, осушення, вентилятор, обігрів, автоматичний); Швидкість вентилятора (PHi, Hi, Me, Lo, Auto) Автоматичне безперервне регулювання кута виходу повітря (AUTO SWING); Виберіть та зафіксуйте положення ребер повітроводу; Введіть поточний час, програмування часу увімкнення та вимкнення таймера; Тижневий таймер Сигнал фільтра та скидання фільтра; Відображення помилок; Висока потужність та економічний режим; Замок від дітей/ключовий замок.
| Бренд | Mitsubishi Heavy Industries |
|---|---|
| Габарити (ВхШхГ) | 167 х 60 х 26 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип керування | Бездротовий пульт керування |
| Харчування | 3,0 пост. струму |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вага (кг) | 0,11 кг |
| Матеріал | Корпус: АБС-пластик |
| Умови використання | Температура: від 0 до 40 °C |
| Сумісність | Для індивідуального керування внутрішніми блоками Mitsubishi Heavy FDK 15-56 KXZE1(W) серії KX |
| Функції | Функції енергозбереження / Увімкнення та вимкнення / Управління режимами та температурою / Комфортне використання /Доступний інтерфейс. |
| Сертифікат | Прилад виготовлений серійно відповідно до ISO 9001 | Пристрій сертифікований CE | Прилад відповідає вимогам знака якості ФГК |
| Управління | ІЧ-передавач |














Відгуки
Відгуків немає, поки що.