Кондиціонер настінний Mitsubishi Heavy SRK45ZSPR-S / SRC45ZSPR-S
60 000,00 ₴
Артикул:
20043
Категорія: Кондиціонери настінні Mitsubishi Heavy Industries
Опис
Mitsubishi Heavy SRK45ZSPR-S – це настінна побутова спліт-система з інверторним управлінням. Вона призначена для створення комфортних умов у приміщеннях площею до 45 м².
Кондиціонер має ряд переваг, серед яких:
- Висока енергоефективність. Завдяки інверторному компресору кондиціонер споживає мінімальну кількість електроенергії, навіть при тривалій роботі.
- Низкий рівень шуму. Внутрішній блок кондиціонера працює дуже тихо, тому його можна використовувати навіть уночі.
- Ефективне охолодження та обігрів. Кондиціонер швидко і ефективно охолоджує повітря влітку і обігріває взимку.
- Широкий діапазон робочих температур. Кондиціонер може працювати в режимі охолодження при температурі зовнішнього повітря від -15°C до +46°C, а в режимі обігріву при температурі зовнішнього повітря від -20°C до +24°C.
- Надійність та довговічність. Кондиціонери Mitsubishi Heavy відомі своєю надійністю та довговічністю. На цю модель надається гарантія 10 років.
Крім того, кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK45ZSPR-S має ряд додаткових функцій, таких як:
- Автоматичний режим роботи. Кондиціонер сам вибирає режим роботи (охолодження, обігрів, осушення або вентиляція) залежно від встановленої температури та температури в приміщенні.
- Турборежим. Кондиціонер працює на максимальній потужності для швидкого охолодження або обігріву приміщення.
- Нічний режим. Кондиціонер працює на мінімальних обертах компресора, щоб забезпечити тиху і комфортну роботу вночі.
- Функція самоочищення. Кондиціонер автоматично очищає внутрішній теплообмінник, що запобігає появі неприємних запахів та бактерій.
Загалом, Mitsubishi Heavy SRK45ZSPR-S є надійним та ефективним кондиціонером, який забезпечить комфортні умови у вашому приміщенні цілий рік.
| Охолодження | 4.50 кВт |
| Обігрів | 5.00 кВт |
| На площу | 45 м2 |
| Тиша | 25 Дб |
| Наявність інвертора | так |
| Споживана потужність | 1.495 кВт |
| Габарити внутрішнього блоку | 262х769х210 мм |
| Габарити зовнішнього блоку | 595х780х290 мм |
| Холодоагент | R-410А |
| Вага внутрішнього блоку | 7.6 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 40.0 кг |
| Режим роботи | тепло-холод |
| Фільтри тонкого очищення | Є |
| Максимальний перепад висот | 15 м |
| Клас енергоефективності | A |
| Країна складання | Тайланд |
| Коефіцієнт енергоефективності охолодження (ERR) | 3.01 |
| Максимальна відстань між блоками | 25 м |
| Повітряний потік | 2D |
| Робочий діапазон температур (охолодження) | від -15 до +43 |
| Робочий діапазон температур (обігрів) | від -20 до +20 |
| Функція самодіагностики | Є |
| Здвоєні заслінки (жалюзі) | Немає |
| Іонізація | Немає |
| Підключення електроживлення | Зовнішній блок |
| Діаметр трубопроводів | 1/4 і 1/2″ |
| Відстань під кронштейни | 510 мм |
| Колір корпусу | білий |
Додаткова інформація
| Бренд | Mitsubishi Heavy |
|---|---|
| Колір | Білий |
Тип компресораІнвертор: Тихий, економний, обігрів до −15°C. Звичайний: Доступний за ціною, ON/OFF, обігрів до −7°C. | Інверторний |
| Робота на обігрів доВказує при яких мінусових температурах кондиціонер може працювати на обігрів | -20℃ |
| Для приміщення площеюВказую на стандартні хар-ки приміщення: висота стелі до 3 м., вікна 1,5*2м, нормальне утеплення, невелику кількість людей та нагрівального обладнання | 41-50 м.кв |
| WI-FI модульДає можливості керувати віддалено за допомогую смартфона, планшета | НІ |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Кондиціонер настінний Mitsubishi Heavy SRK45ZSPR-S / SRC45ZSPR-S” Скасувати коментар
Супутні товари
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK20ZSPR-S / SRC20ZSPR-S
23 000,00 ₴
Mitsubishi Heavy Industries SRK35ZS-W
23 585,00 ₴
Ціна за внутрішній блок. Зовнішні блоки продаються окремо. До одного зовнішнього блоку можна підключити до 6 внутрішніх блоків. Mitsubishi Heavy
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK20ZS-W / SRC20ZS-W Premium Series
43 466,00 ₴
Кондиціонер настінний Mitsubishi Heavy SRK20ZS-WB/SRC20ZS-W
45 450,00 ₴
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK25ZS-W / SRC25ZS-W Premium Series
47 422,00 ₴
Mitsubishi Heavy SRK25ZS-W / SRC25ZS-W — це ідеальне поєднання витонченого європейського дизайну та легендарної японської надійності. Серія Premium ZS-W створена для створення елітного комфорту у приміщеннях площею до 25 м². Ця інверторна спліт-система працює практично безшумно та забезпечує найвищий рівень енергоефективності, що робить її найкращим вибором для сучасної спальні, дитячої кімнати чи кабінету
Кондиціонер настінний Mitsubishi Heavy SRK35ZS-WB/SRC35ZS-W
58 300,00 ₴
Кондиціонер Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC35ZS-W
60 431,00 ₴
Серія ZS-W – нова серія кондиціонерів преміум класу інверторного типу, з безліччю режимів і функцій. Кондиціонери серії ZS – W
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
Mitsubishi Heavy Industries SCM45ZS-W
65 638,00 ₴
Зовнішній блок мульти-сплит системи Mitsubishi Heavy SCM45ZS-W розрахований на підключення до двох внутрішніх блоків. Ідеальний варіант для кондиціонування багатокімнатної квартири,
Оберіть опції
Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.